Doprava

Způsoby dopravy

 

Doprava kurýrem PPL - dodání do 48 hod

Společnost PPL CZ ve spolupráci s Českou spořitelnou a.s. nabízí možnost uhradit zásilku (dobírku) kromě hotovosti, i platební kartou. Tato služba není pro příjemce zpoplatněna.

Všechny vozy společnosti PPL CZ jsou vybaveny speciálním zařízením, které řidičům umožní přijímat platby pomocí platební karty.

O odeslání zboží Vás budeme informovat e-mailem. Svoji zásilku můžete sledovat v systému sledovaní přepravy PPL

 


  cena nákupu cena dopravy

do 2 000 Kč

150 Kč

 

od 2 000 Kč

280 Kč

 

od 4 000 Kč

420 Kč

Příplatek za dobírku

 

45 Kč

 

  cena nákupu cena dopravy

do 2 000 Kč

120 Kč

 

od 2 000 Kč

250 Kč

 

od 4 000 Kč

390 Kč

Příplatek za dobírku

 

45 Kč

 

 

Doprava kurýrem GLS - dodání do 48 hod

GLS Czech Republic nabízí balíkové a expresní služby v České republice a klade přitom důraz na prvotřídní kvalitu.

Balík máte neustále na očích!
Využijte službu sledování zásilek (Track & Trace) na internetových stránkách dopravce GLS. Balík neustále monitorujeme od jeho podání až po dodání. Vy máte stejnou možnost!

U GLS není možné platit kartou při dodání na dobírku.

 

  cena nákupu cena dopravy

  do 1 000 Kč

90 

 

od 1 000 Kč

DOPRAVA ZDARMA

Příplatek za dobírku

 

35 Kč

 

HMOTNOST UDÁVANÁ U DOPRAVCE JE POUZE ORIENTAČNÍ.

 

Pro nadlimitní nebo velkoobchodní objednávky je cena dopravy stanovena individuálně.

Místa osobního odběru zboží

 

U nás je osobní odběr zboží zdarma. 

 

Objednané zboží si můžete osobně vyzvednout v našem distribučním centru. Na místě si můžete zboží prohlédnout a zaplatit hotově (CZK), nebo dopředu bankovním převodem.

Informaci o možnosti osobního odběru obdržíte e-mailem při objednávce.

Místo odběru zboží Český Těšín

Sklad WALMARK – Aga24

Ul. Nová Tovární 1940/85

Český Těšín 73701

Česká Republika

GPS: 49.7318899,18.6243158

 

 

Pracovní doba:
Pondělí - Pátek 8.00 - 15:30 hod.
Telefon:
+420 725 960 369 
+420 775 775 794


Nákupy přes internet na dobírku se v posledních letech staly pro mnoho lidí samozřejmostí, a to zejména díky úspoře času a možnosti doručení zboží až do jejich domovů.  V minulosti bylo možné dobírkové zásilky platit pouze v hotovosti, kterou příjemce ne vždy při předání disponuje.  Nově už ale hotovost po ruce mít nemusíte a dobírku uhradíte jednoduše platební kartou stejně jako v obchodě.  Společnost PPL CZ ve spolupráci s Českou spořitelnou a.s. nabízí možnost uhradit zásilku (dobírku) kromě hotovosti, i platební kartou.

Tato služba není pro příjemce zpoplatněna.  Jedinou podmínkou je, aby platbu kartou podporoval i obchodník, u kterého jste si zboží objednali.  Platit lze všemi běžnými platebními kartami vydanými v České republice.  Při platbě kartou se vyhnete nejenom komplikacím s nedostatečnou hotovostí, ale hlavně posílíte svoji bezpečnost.  Všechny vozy společnosti PPL CZ jsou vybaveny speciálním zařízením, které řidičům umožní přijímat platby pomocí platební karty.  Následně bude transakce realizována přes platební terminál pomocí bezdrátového spojení s Českou spořitelnou a.s. Ceny za dopravu na SK jsou vyšší, než po ČR.  


GLS Czech Republic byla založena v roce 2005 a stala se nejspolehlivějším poskytovatelem balíkových služeb. Extrémně nízká míra poškození, férový poměr cena – výkon a silná orientace na zákazníka je to, čím se vyznačuje. Kromě doručování balíků v celé zemi a do ciziny nabízí GLS Czech Republic rovněž celostátní expresní doručování – integrované do tuzemské balíkové sítě.

Vnitrostátní doručování s GLS Czech Republic probíhá zpravidla během standardního času doručení do 24 hodin. GLS doručuje balíky od pondělí do pátku během běžné pracovní doby. Centrální překladiště v Jihlavě a strategicky umístěná depa v celé zemi zajišťují vysokou kvalitu. Navíc je společnost integrována do silné celoevropské sítě GLS.

Hodnocení obchodu na Zboží.cz
Zpracování dat
Schovat